בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

אודות פורטל פור לאב

פורטל 4LOVE הינו פורטל המאפשר ללקוחות להגיע אל יעדם, צימרים לפי שעה כשהאינפורמציה המוצגת באתר נבדקת בקפידה על ידי עורך האתר. כל מפרסם בפורטל החינמי מתחייב לפרסם תמונות שצולמו בצימר המדובר והתיאורים תואמים למצב בפועל. בעלי צימרים שהיו רגילים כל השנים לשלם הון כדי לפרסם את יחידות האירוח הדיסקרטיות שלהם יוכלו מעתה ליהנות מפרסום וקידום חינם ותוך כדי כך לתת יותר ללקוח כתוצאה מחיסכון בעלויות הפרסום שלהם. עשרות צימרים ובקרוב מאות צימרים נהנים וייהנו מפרסום חינם.

האתר שלנו, 4love, בנוי ממערכת חכמה שמתעדכנת מידי יום בדרישות גוגל ומנועי חיפוש נוספים. צוות פורטל 4love מאמין שבקרוב מאוד יבינו בעלי הצימרים שעד כה בזבזו כסף רב על פרסום שאת אותו אפקט פרסומי ניתן לעשות בחינם וככל שתשכילו אתם בעלי הצימרים לפי שעות לפרסם בפורטל זה בלבד, תוכלו להגיע לאותו קהל יעד בקלות ובמהירות והכי חשוב בחינם. כך תורידו מעליכם את עןל הפרסום החודשי הכבד שאתם משלמים היום.

פורטלים רבים נוהגים לקדם צימרים במרמה ותוך כדי הצגת תמונות כוזבות ותיאורים כוזבים שמביאים את הלקוח לחוויה רעה מאוד כשלנגד עיניהם עומד רק התשלום החודשי שבעל הצימר אמור לשלם והאמינות מול הלקוח ובעלי הצימרים האחרים מבחינתם לא חשובה . אנחנו מסבירים למפרסמים בפורטל הצימרים לפי שעות החינמי שלנו שעליהם לפרסם את התמונות האמיתיות המצולמות בצימרים שלהם על מנת ליצור תחרות הוגנת ובאנרגיות חיוביות.

אנו פונים לבעלי הצימרים בכל הארץ לפנות אלינו אם יש צורך בתמיכה טלפונית במהלך הרישום לאתר ובכל שאלה משעה 9.00 בבוקר ועד לשעה 12.00 בלילה.  אם גיליתם בפורטל שלנו פרסום לא אמין אנו מבקשים אתכם ליידע אותנו בהקדם.אנו שומרים לעצמנו את הזכות לפרסם או לא לפרסם צימרים לפי שעה , חדרים לפי שעות, סוויטות לפי שעות על פי הקריטריונים שקבעה הנהלת האתר. נשמח מאוד לקבל משוב מלקוחות שחוו חוויה טובה או פחות טובה ומבעלי צימרים אודות יעילות הפרסום.

בכבוד רב, הנהלת 4love